fbpx
phone cb
Zostaw swój numer - oddzwonimy!

lek. med. Wojciech Kulczycki

Body&Mind - 5-gwiazdek
154 opinie
Umów wizytę
Leczone choroby
  • Leczenie bruksizmu z użyciem toksyny botulinowej
  • Leczenie migreny przy użyciu toksyny botulinowej
  • Leczenie nadpotliwości pach z zastosowaniem toksyny botulinowej

O lekarzu

Wojciech Kulczycki ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Krakowie, uzyskując tytuł lekarza. Następne lata swojej pracy związał z Katedrą i Kliniką Ortopedii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie początkowo pełnił funkcję młodszego asystenta, a następnie asystenta. Uzyskał tytuł ortopedy i traumatologa. Kilkakrotnie odbywał staże zagraniczne w Klinice Uniwersyteckiej Ortopedii i Traumatologii w Mont-Godinne w Belgii. Wojciech Kulczycki ukończył również Studia Podyplomowe z zakresu Negocjacji i Marketingu w Zarządzaniu w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie oraz Studia Doktoranckie w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie w zakresie nauk ekonomicznych.

Cykle szkoleń za zakresu medycyny estetycznej lek. Wojciech Kulczycki odbył w Fenice Dermatology & Aesthetic Medicine oraz Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti-Aging w Warszawie. Posiada liczne certyfikaty umiejętności (w tym klasy Master - 2013 rok) i dyplomy potwierdzające jego wysokie kompetencje jako lekarza zajmującego się medycyną estetyczną. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej nieustannie pogłębia, biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach, kongresach oraz konferencjach poświęconych tematyce anty-aging. W październiku 2018 r. odbył Master course in Biorivolumetria in the aging face: from physiognomic analysis to correction techniques. San Benedetto del Tronto we Włoszech. W listopadzie 2022 był uczestnikiem Global Academy BioScience w Madrycie dotyczącej powiększania pośladków, łydek oraz dłoni kwasem hialuronowym.

Wojciech Kulczycki - ZnanyLekarz.pl
Body&Mind - Vector
Poznaj opinie pacjentów o lekarzu
Sprawdź pozostałych specjalistów!

Skorzystaj z rejestracji online i umów wizytę w Body&Mind

Sprawdź swój kalendarz, znajdź dogodny dla siebie termin spotkania i w dowolnym momencie zarejestruj się na wizytę do naszego specjalisty.
Umów się na wizytęBody&Mind - Group 69582
BODY&MIND

Skorzystaj z rejestracji online i umów wizytę!

Sprawdź swój kalendarz, znajdź dogodny dla siebie termin spotkania i w dowolnym momencie zarejestruj się na wizytę do naszego specjalisty.
Body&Mind - Group 2072
Body&Mind - bm-logo
Właścicielem Serwisu Internetowego i jednocześnie administratorem danych jest Klinika Super-Pharm Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-515) przy ul. Puławskiej 17, NIP 5213982432 oraz REGON 522984417.
Adres i godziny otwarcia
Na skróty
O centrum
Bod
Bod)
Oferta
© 2024 Body&Mind. Wszelkie prawa zastrzeżone Created by meditrue