fbpx
phone cb
Zostaw swój numer - oddzwonimy!

lek. med. Piotr Siennicki

Body&Mind - Stars-none
0 opinii
Umów wizytę
Leczone choroby
  • Bruksizm
  • Zmarszczki
  • Wiotkość skóry
  • Łysienie
  • Nadpotliwość
  • Trądzik pospolity

O lekarzu

Jestem absolwentem I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, który ukończyłem w 1997 roku. Swoją wiedzę medyczną poszerzyłem o kompetencje w zakresie medycyny estetycznej, które zdobyłem w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w 2011 roku. Moja wyróżniona praca dyplomowa pt. „Pacjent w gabinecie medycyny estetycznej — oczekiwania i źródła informacji” odzwierciedla moje głębokie zaangażowanie w tę dziedzinę medycyny.

Od 2011 roku nieprzerwanie należę do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Początkowo zasiadałem w Sądzie Koleżeńskim w 2022 roku, a od 2023 roku aktywnie działam w Komisji Rewizyjnej Towarzystwa.

Moje członkostwo w prestiżowych europejskich towarzystwach naukowych – Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV) oraz Europejskiej Akademii Alergologii i Immunologii Klinicznej (EAACI) – pozwala mi na bieżąco śledzić najnowsze trendy i osiągnięcia medycyny ,w tym również medycyny estetycznej. Regularny udział w kongresach naukowych tych organizacji to dla mnie nie tylko źródło wiedzy, ale również inspiracja do rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności.

Medycyna estetyczna to moja pasja, która pozwala mi pomagać Pacjentom w poprawie jakości ich życia. Do każdego z nich podchodzę holistycznie, z troską i zaangażowaniem. Szczegółowo wyjaśniam, na czym polegają proponowane przeze mnie zabiegi, dobierając je do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Dbam o to, aby każdy Pacjent czuł się w moim gabinecie bezpiecznie i komfortowo.

Swoją wiedzę i umiejętności stale poszerzam, uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach, kongresach i konferencjach, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dzięki temu mam pewność, że oferowane przeze mnie usługi są zgodne z najnowszymi trendami i światowymi standardami.

Z przyjemnością odpowiem na wszystkie Państwa pytania i pomogę w wyborze odpowiednich zabiegów.

Piotr Siennicki - ZnanyLekarz.pl
Body&Mind - Vector
Poznaj opinie pacjentów o lekarzu
Sprawdź pozostałych specjalistów!

Skorzystaj z rejestracji online i umów wizytę w Body&Mind

Sprawdź swój kalendarz, znajdź dogodny dla siebie termin spotkania i w dowolnym momencie zarejestruj się na wizytę do naszego specjalisty.
Umów się na wizytęBody&Mind - Group 69582
BODY&MIND

Skorzystaj z rejestracji online i umów wizytę!

Sprawdź swój kalendarz, znajdź dogodny dla siebie termin spotkania i w dowolnym momencie zarejestruj się na wizytę do naszego specjalisty.
Body&Mind - Group 2072
Body&Mind - bm-logo
Właścicielem Serwisu Internetowego i jednocześnie administratorem danych jest Klinika Super-Pharm Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-515) przy ul. Puławskiej 17, NIP 5213982432 oraz REGON 522984417.
Adres i godziny otwarcia
Na skróty
O centrum
Bod
Bod)
Oferta
© 2024 Body&Mind. Wszelkie prawa zastrzeżone Created by meditrue