fbpx
phone cb
Zostaw swój numer - oddzwonimy!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Body&Mind - Group 2015(1)
Odwiedź nas
Budynek Europlex, ul. Puławska 17
Warszawa, 1 piętro, parking podziemny
Body&Mind - Group 2015(2)
Zadzwoń do nas
+48 510 746 569
Informujemy, że w najbliższym czasie dojazd do naszego Centrum Medycznego będzie utrudniony. Poniżej przedstawiamy szczegółowe wskazówki dotyczące alternatywnych tras:
Wskazówki dojazdu
Centrum Medyczne znajduje się w budynku Europlex Puławska 17, należy jechać ul. Puławską, trzymając się prawej strony rozwidlenia, następnie skręcić w ulicę Olszewską, a potem w lewo w ulicę Chocimską, która jest dwukierunkowa. Dla wygody kierowców, istnieje możliwość parkowania samochodów w budynku Europlex.
Body&Mind - fbBody&Mind - ig
Body&Mind - Mask group(2)Body&Mind - Mask group(1)

  Administrator danych osobowych i Inspektor Ochrony Danych osobowych Administratorem Państwa danych osobowych jest Klinika Super-Pharm Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-515), przy ul. Puławskiej 17, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KRS 0000989775, REGON: 522984417, NIP: 5213982432. Zobacz więcej informacji
  Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym mogą się Państwo skontaktować w sprawach związanych z Państwa danymi osobowym:
  - drogą elektroniczną: ochronadanych@superpharm.pl lub
  - korespondencyjnie na adres ul. Puławska 17, 02-515 Warszawa (z dopiskiem „Inspektor Danych Osobowych”).
  Cel i podstawa prawna przetwarzania danych osobowych oraz wymóg ich podania Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO - prawnie uzasadnionego interesu, którym jest udzielenie odpowiedzi osobie, której dane dotyczą. Dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do obsługi sprawy będącej przedmiotem korespondencji oraz dla spełnienia ewentualnych wymagań prawnych w przypadku dochodzenia roszczeń prawnych.
  Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne aby otrzymać odpowiedź na zapytanie przesłane w formularzu kontaktowym.
  Przysługujące Państwu prawa Przysługują Państwu następujące prawa związane z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych:
  - prawo dostępu do danych;
  - prawo do sprostowania, czyli poprawienia lub zaktualizowania danych;
  - prawo do usunięcia danych;
  - prawo do sprzeciwu;
  - prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
  - prawo do przenoszenia danych;
  - prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  W przypadku, gdy podstawą prawną jest wyrażona zgoda na przetwarzanie danych, macie Państwo również prawo do jej cofnięcia. Można to zrobić w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  Aby skorzystać ze swoich praw, prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych.
  Odbiorcy danych osobowych Administrator będzie przekazywać dane osobowe wyłącznie zaufanym odbiorcom takim jak dostawcy usług IT, hostingu, podwykonawcy obsługującego komunikację z Klientem (np. Infolinia), kancelarii prawnej współpracującej z Administratorem oraz właściwym organom bądź osobą trzecim w wypadku jeśli żądając ujawnienia takich informacji powołają się one na odpowiednią podstawę prawna oraz będzie to zgodnie z przepisami obowiązującego prawa.
  Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych jest w Polityce prywatności.
  Zwiń

  Skorzystaj z rejestracji online i umów wizytę w Body&Mind

  Sprawdź swój kalendarz, znajdź dogodny dla siebie termin spotkania i w dowolnym momencie zarejestruj się na wizytę do naszego specjalisty.
  Umów się na wizytęBody&Mind - Group 69582
  BODY&MIND

  Skorzystaj z rejestracji online i umów wizytę!

  Sprawdź swój kalendarz, znajdź dogodny dla siebie termin spotkania i w dowolnym momencie zarejestruj się na wizytę do naszego specjalisty.
  Body&Mind - Group 2072
  Body&Mind - bm-logo
  Właścicielem Serwisu Internetowego i jednocześnie administratorem danych jest Klinika Super-Pharm Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-515) przy ul. Puławskiej 17, NIP 5213982432 oraz REGON 522984417.
  Adres i godziny otwarcia
  Na skróty
  O centrum
  Bod
  Bod)
  Oferta
  © 2024 Body&Mind. Wszelkie prawa zastrzeżone Created by meditrue