fbpx
phone cb
Zostaw swój numer - oddzwonimy!

lek. med. Tomasz Gajewski

Body&Mind - 5-gwiazdek
35 opinii
Umów wizytę
Leczone choroby
  • Bruksizm
  • Nadpotliwość
  • Napięciowe bóle głowy
  • Migrenowe bóle głowy

O lekarzu

Doktor Tomasz Gajewski jest absolwentem studiów doktoranckich Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, kierunku lekarsko-dentystycznego oraz Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na kierunku Medycyna Estetyczna. Jego szczególnymi zainteresowaniami w obrębie specjalizacji są zabiegi modelowania kwasem hialuronowym, korekta toksyną botulinową oraz zabiegi przeciwstarzeniowo regeneracyjne.

Posługuje się biegle językiem angielskim i ma sześcioletnie doświadczenie jako wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Najważniejsze jest dla niego indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz zaplanowanie leczenia, aby uzyskać harmonijny i naturalny efekt odmłodzenia i odświeżenia twarzy. Całe leczenie planuje w porozumieniu z pacjentem, uwzględniając preferencje i poczucie estetyki.

Tomasz Gajewski - ZnanyLekarz.pl
Body&Mind - Vector
Poznaj opinie pacjentów o lekarzu
Sprawdź pozostałych specjalistów!

Skorzystaj z rejestracji online i umów wizytę w Body&Mind

Sprawdź swój kalendarz, znajdź dogodny dla siebie termin spotkania i w dowolnym momencie zarejestruj się na wizytę do naszego specjalisty.
Umów się na wizytęBody&Mind - Group 69582
BODY&MIND

Skorzystaj z rejestracji online i umów wizytę!

Sprawdź swój kalendarz, znajdź dogodny dla siebie termin spotkania i w dowolnym momencie zarejestruj się na wizytę do naszego specjalisty.
Body&Mind - Group 2072
Body&Mind - bm-logo
Właścicielem Serwisu Internetowego i jednocześnie administratorem danych jest Klinika Super-Pharm Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-515) przy ul. Puławskiej 17, NIP 5213982432 oraz REGON 522984417.
Adres i godziny otwarcia
Na skróty
O centrum
Bod
Bod)
Oferta
© 2024 Body&Mind. Wszelkie prawa zastrzeżone Created by meditrue