fbpx
phone cb
Zostaw swój numer - oddzwonimy!

Wyjątkowy event w Centrum Medycznym Body&Mind już za nami!

Body & Mind
30.05.2023
Spis treści
Kopiuj link

16 maja Body&Mind Centrum Medyczne Super-Pharm było gospodarzem wydarzenia, które przyciągnęło wielu wyjątkowych gości. Spotkanie, zorganizowane przez Centrum, było nie tylko okazją do bezpośredniej rozmowy z zespołem specjalistów, ale również możliwością poszerzenia wiedzy na temat dostępnych usług oraz najnowszych trendów w branży medycznej.

Body&Mind specjalizuje się w holistycznym podejściu do pacjentów, dlatego w czasie eventu zadbaliśmy zarówno o ciało, jak i umysł naszych gości. 

Piekno BodyMind

Goście pod opieką specjalistów

Z okazji eventu nasze Centrum podzielone zostało na cztery strefy: umysł, ciało, piękno i emocje. W każdej ze stref czekali eksperci, którzy odpowiadali na wszystkie pytania gości. W strefie „umysł” na gości czekał dr Lesław Rudy, który opowiadał o zastosowaniu medycznej marihuany, prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz sposobach leczenia bólu.

W strefie „piękno” dr Tomasz Gajewski rozwiewał mity na temat medycyny estetycznej oraz wykonywał badanie stanu skóry przy pomocy badania VISIOFACE 1000D. Dr Agnieszka Piątkowska w pokoju „ciało” opowiadała z kolei o prawidłowej pielęgnacji skóry. 

Centrum Medyczne BodyMind Super Pharm

Wyjątkowi goście

Body&Mind z okazji eventu odwiedziło wielu dziennikarzy branżowych, a także influencerów. Wśród nich byli m.in. Sandra Kubicka, Urszula Dębska, Klaudia Tarka czy Marcela Leszczak. Wszyscy opuścili nasze Centrum z wiedzą na temat sposobów zadbania o swoje zdrowie fizyczne, jak i psychiczne. Rozbudowaną relację z eventu można znaleźć również na naszych profilach w mediach społecznościowych (Instagram oraz Facebook). 

Ciebie również zapraszamy do odwiedzenia naszego Centrum Medycznego Body&Mind w Warszawie przy ulicy Puławskiej 17!

Powiązane artykuły

Sprawdź kolejne porady, które przygotowaliśmy dla Ciebie

Skorzystaj z rejestracji online i umów wizytę w Body&Mind

Sprawdź swój kalendarz, znajdź dogodny dla siebie termin spotkania i w dowolnym momencie zarejestruj się na wizytę do naszego specjalisty.
Umów się na wizytęBody&Mind - Group 69582
BODY&MIND

Skorzystaj z rejestracji online i umów wizytę!

Sprawdź swój kalendarz, znajdź dogodny dla siebie termin spotkania i w dowolnym momencie zarejestruj się na wizytę do naszego specjalisty.
Body&Mind - Group 2072
Body&Mind - bm-logo
Właścicielem Serwisu Internetowego i jednocześnie administratorem danych jest Klinika Super-Pharm Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-515) przy ul. Puławskiej 17, NIP 5213982432 oraz REGON 522984417.
Adres i godziny otwarcia
Na skróty
O centrum
Bod
Bod)
Oferta
© 2024 Body&Mind. Wszelkie prawa zastrzeżone Created by meditrue