fbpx

O lekarzu

Wojciech Kulczycki ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Krakowie, uzyskując tytuł lekarza. Następne lata swojej pracy związał z Katedrą i Kliniką Ortopedii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie początkowo pełnił funkcję młodszego asystenta, a następnie asystenta. Uzyskał tytuł ortopedy i traumatologa. Kilkakrotnie odbywał staże zagraniczne w Klinice Uniwersyteckiej Ortopedii i Traumatologii w Mont-Godinne w Belgii. Wojciech Kulczycki ukończył również Studia Podyplomowe z zakresu Negocjacji i Marketingu w Zarządzaniu w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie oraz Studia Doktoranckie w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie w zakresie nauk ekonomicznych.

Cykle szkoleń za zakresu medycyny estetycznej lek. Wojciech Kulczycki odbył w Fenice Dermatology & Aesthetic Medicine oraz Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti-Aging w Warszawie. Posiada liczne certyfikaty umiejętności (w tym klasy Master - 2013 rok) i dyplomy potwierdzające jego wysokie kompetencje jako lekarza zajmującego się medycyną estetyczną. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej nieustannie pogłębia, biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach, kongresach oraz konferencjach poświęconych tematyce anty-aging. W październiku 2018 r. odbył Master course in Biorivolumetria in the aging face: from physiognomic analysis to correction techniques. San Benedetto del Tronto we Włoszech. W listopadzie 2022 był uczestnikiem Global Academy BioScience w Madrycie dotyczącej powiększania pośladków, łydek oraz dłoni kwasem hialuronowym.

Leczone choroby
  • atopowe zapalenie skóry
  • trądzik
  • łuszczyca
  • grzybica
  • łysienie
  • znamiona barwnikowe
  • łupież
  • kurzajki

Umów się na wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie

Zadzwoń +48 510 746 569
Sprawdź pozostałych specjalistów!
BODY&MIND

Zapisz się na wizytę online

Sprawdź swój kalendarz, znajdź dogodny dla siebie termin spotkania i w dowolnym momencie zarejestruj się na wizytę do naszego specjalisty.