fbpx
phone cb
Zostaw swój numer - oddzwonimy!

lek. med. Paweł Dryżałowski

Body&Mind - 5-gwiazdek
134 opinie
Umów wizytę
Leczone choroby

Konsultacja neurologiczna u pacjentów wieku rozwojowego (poniżej 18 roku życia) obejmować może m.in.:

  • ocenę rozwoju psychoruchowego oraz ewentualnych wskazań do rehabilitacji neurologicznej na podstawie obserwowanych niepokojących objawów: np. wzmożonego lub obniżonego napięcia mięśniowego, nieosiąganie tzw. kamieni milowych, osłabionego kontaktu wzrokowego, opóźnienia rozwoju mowy,
  • diagnostykę̨ stanów napadowych (np. padaczki),
  • diagnostykę̨ bólu i zawrotów głowy,
  • mózgowe porażenie dziecięce i inne nabyte uszkodzenia OUN.

O lekarzu

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, specjalista neurologii dziecięcej. Autor i współautor licznych publikacji naukowych i rozdziałów w podręcznikach medycznych, głównie o tematyce neurologicznej. Wykładowca na konferencjach z dziedziny neurologii i leczenia bólu. Aktywny jako szkoleniowiec w zakresie terapii fitokannabinoidami (tzw. "medyczną marihuaną" - MM). Prywatnie entuzjasta sportów związanych z deskami, w tym sporty wodne (surfing, kitesurfing, wakeboarding) i zimowe (snowboarding).

Zajmuje się stosowaniem konopi w chorobach neurologicznych od 2019 r. (początek dostępności MM w Polsce). Konsultacje prowadzi w języku polskim i angielskim.

Body&Mind - Vector
Poznaj opinie pacjentów o lekarzu
Sprawdź pozostałych specjalistów!
BODY&MIND

Skorzystaj z rejestracji online i umów wizytę!

Sprawdź swój kalendarz, znajdź dogodny dla siebie termin spotkania i w dowolnym momencie zarejestruj się na wizytę do naszego specjalisty.
Body&Mind - Group 2072