fbpx
phone cb
Zostaw swój numer - oddzwonimy!

dr n. med. Anna Skrzypczyk-Ostaszewicz

Body&Mind - 5-gwiazdek
27 opinii
Umów wizytę
Leczone choroby
 • Konsultacje onkologiczne z zakresu:
  - diagnostyki i leczenia raka piersi oraz nowotworów ginekologicznych,
  - leczenia powikłań terapii onkologicznych,
  - leczenia przeciwbólowego.
 • Medyczna marihuana:
  - u chorych na nowotwory (leczenie uciążliwych nudności i wymiotów, leczeniu bólu nowotworowego, leczenie wspomagające neuropatii powstałej po leczeniu p/nowotworowym),
  - w leczeniu bólu innego niż onkologiczny.

O lekarzu

Ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu M. Kopernika w Toruniu – Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy i pierwszą pracę w oddziale onkologicznym podjęła w Szpitalu MSWiA w Olsztynie. Po przeprowadzce do Warszawy na kilkanaście lat związała się zawodowo z Centrum Onkologii-Instytutem im. M. Skłodowskiej-Curie (obecnie: Narodowy Instytut Onkologii - Państwowy Instytut Badawczy), w którym w październiku 2022 zdobyła tytuł doktora nauk medycznych. Jednocześnie od ponad trzech lat pracuje w Klinice Onkologii oraz Poradni Onkologicznej warszawskiego Wojskowego Instytutu Medycznego. 

Była uczestniczką wielu kongresów polskich i zagranicznych i kilkakrotnie wykładowcą na polskich konferencjach i w projektach szkoleniowych. Od początku swojej pracy zawodowej wzięła udział w kilkudziesięciu badaniach klinicznych, głównie jako Współbadacz, ale również zdobywała doświadczenie w roli Głównego Badacza. 

W kręgu jej najbliższych zainteresowań z zakresu onkologii klinicznej znajdują się nowotwory ginekologiczne, rak piersi oraz nowotwory współistniejące z ciążą. Jest członkiem grupy INCIP (International Network on Cancer Infertility and Pregnancy) oraz współautorem polskich i europejskich zaleceń dotyczących leczenia ciężarnych z chorobą nowotworową. Od 2018 roku stale poszerza swoją wiedzę na temat medycznego wykorzystania kannabinoidów. Pod koniec 2019 roku odbyła kurs leczenia medyczną marihuaną w Montrealu, w Kanadzie, a dziś wspiera taką terapią swoich pacjentów - zwłaszcza w leczeniu bólu i niektórych innych objawów towarzyszących chorobie nowotworowej, jak i w leczeniu powikłań terapii onkologicznych.

Body&Mind - Vector
Poznaj opinie pacjentów o lekarzu
Sprawdź pozostałych specjalistów!
BODY&MIND

Skorzystaj z rejestracji online i umów wizytę!

Sprawdź swój kalendarz, znajdź dogodny dla siebie termin spotkania i w dowolnym momencie zarejestruj się na wizytę do naszego specjalisty.
Body&Mind - Group 2072